Kurz CMAS P**

 

Charakteristika:

Plně vycvičený potápěč, který již získal určité zkušenosti s potápěním ve volné vodě a může se účastnit ponorů bez omezení (pro ponory se vzduchem do max. 40 metrů), s potápěčem s kvalifikací Potápěč CMAS P* pak do hloubek do 20m.

S průkazem potápěče se dvěma hvězdami vám zpravidla nebudou nikde činit žádné potíže i na náročnějších lokalitách. Můžete se účastnit náročnějších specializačních kurzů (Nitrox, potápění pod ledem, atd.)

Po úspěšném absolvování závěrečné zkoušky, která se skládá z ověření teoretických a praktických znalostí získaných v kurzu, Vám bude udělena mezinárodní kvalifikační karta potápěč CMAS P**. 

Požadavky:

Podmínkou účasti na výcviku je věk minimálně 15 let (nezletilý s písemným souhlasem rodičů) a být držitelem kvalifikačního stupně P* CMAS nebo potápěčské kvalifikace jiného systému určeného SPČR, zdravotní způsobilost (potvrzení od lékaře ne starší než 1 rok – doporučujeme speciální potápěčskou prohlídku, bližší info zde), plavecká zdatnost. 

Do udělení kvalifikace CMAS P** musí potápěč uskutečnint nejméně 20 ponorů ve volné vodě za různých podmínek, z toho nejméně 10 do středních hloubek.

Cena:

Studenti 5.000,- Kč (mající kurz potápění v rámci TV - tedy se zápočtem)

Studenti 5.500,- Kč (s prokázáním denního studia) 

Pracující 6.500,- Kč  (pracující a studenti jakéhokoli distančního studia)  
 
 
Cena zahrnuje:
Výuku praktickou i teoretickou (5 přednášek - viz Aktuality, seminář první pomoci) v průběhu celého kurzu. Zapůjčení potápěčské výstroje - plicní automatika a manometr, kompenzační vesta (jacket), tlaková láhev, dekompresní bóje, plnění tlakových lahví na bazénovou část výcviku plus kompas, potápěčský počítač, neoprenové obleky a zátěžové opasky pro výcvik ve volné vodě. Ubytování na lokalitě při výcviku na volné vodě. Vystavení mezinárodně platné kvalifikační karty.
Cena nezahrnuje:
ABC (maska, dýchací trubice, ploutve) a nůž. Každý účastník musí mít vlastní ABC, na výcvik na volné vodě pak vlastní neoprénové rukavice a botičky - ohledně výstroje a možných slevách je možno se poradit předem u nás. V ceně nejsou zahrnuty členské příspěvky, viz sekce O nás.
Podrobnosti k výcviku viz Výcvikové směrnice SPČR  
 
Pro přihlášení na tento kurz kontaktujte našeho tajemníka Václava Podařila na: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
 
lg huawei nokia samsung samsung vodafone sony casper lg htc refurbished mobiles general asus htc nokia nokia htc turkcell lg samsung htc samsung casper huawei