Kurz CMAS P***

Charakteristika P***:

Plně vycvičený a zkušený potápěč, schopný vést skupinu potápěčů při potápění ve volné vodě do hloubky odpovídající jejich kvalifikaci. Může vykonávat funkci vedoucího potápěče a pomáhat s dozorem nad účastníky potápěčského výcviku. 

Poznámka: Maximální kvalifikace, které může potápěč dosáhnout. V jiných systémech odpovídá kvalifikaci divemastera. S touto kvalifikací se můžete se účastnit nejnáročnějších specializačních kurzů, případně se ucházet také o instruktorskou kvalifikaci.
Po úspěšném absolvování závěrečné zkoušky, která se skládá z teoretických a praktických znalostí získaných v kurzu, Vám bude udělena mezinárodní kvalifikační karta potápěč CMAS P***. 

Požadavky:

Podmínkou účasti na výcviku je věk minálně 18 let a být držitelem kvalifikačního stupně P** CMAS nebo potápěčské kvalifikace jiného systému určeného SPČR, zdravotní způsobilost (potvrzení od lékaře ne starší než 1 rok – doporučujeme speciální potápěčskou prohlídku, bližší info zde), potápěčská výstroj odpovídající rozsahem a účelem tomuto kurzu. 
Do udělení kvalifikace CMAS P*** musí potápěč uskutečnint nejméně 60 ponorů ve volné vodě z toho nejméně 30 v náročnějších podmínkách a získat osvědčení z poskytování resuscitace (viz kurs oxygen provider).

Cena: 

Studenti 5.000,- Kč (mající kurz potápění v rámci TV - tedy se zápočtem)

Studenti 5.500,- Kč (s prokázáním denního studia) 

Pracující 6.500,- Kč  (pracující a studenti jakéhokoli distančního studia)  

Cena zahrnuje:

Výuku praktickou i teoretickou (6 přednášek - viz Aktuality, seminář první pomoci) v průběhu celého kurzu. Zapůjčení potápěčské výstroje pokud nemáte vlastní - plicní automatika a manometr, kompenzační vesta (jacket), tlaková láhev, dekompresní bóje, plnění tlakových lahví, kompas, potápěčský počítač, neoprenové obleky a zátěžové opasky pro výcvik ve volné vodě. Ubytování na lokalitě při výcviku na volné vodě. Vystavení mezinárodně platné kvalifikační karty.

Cena nezahrnuje:

ABC (maska, dýchací trubice, ploutve) a nůž. Kurs oxygen provider je třeba absolvovat zvlášť. Každý účastník musí mít vlastní ABC, a pro výcvik na volné vodě vlastní neoprénové rukavice a botičky, dále potápěčský počítač, kompas a dekompresní bóji - ohledně výstroje a možných slevách je možno se poradit předem u nás. Předpokládáme však, že to s potápění myslíte vážně, a většinu výstroje již máte :-). V ceně nejsou zahrnuty členské příspěvky, viz sekce O nás.
Podrobnosti k výcviku viz Výcvikové směrnice SPČR
 
Pro přihlášení na tento kurz kontaktujte našeho tajemníka Václava Podařila na: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
 
lg huawei nokia samsung samsung vodafone sony casper lg htc refurbished mobiles general asus htc nokia nokia htc turkcell lg samsung htc samsung casper huawei